Vintertreff - VT2003 på Rauland.

Det er kun disse som til nå er sikret plass på det store speeeeelet i 2003!

Er det flere som skal være med  ????

Husk det er kun plass for 50. ( +++ et par til da ! )

En seriøs innbydelse kommer om ikke lenge, men først til mølla osv.......... !

De som allerede har bestemt seg, sender en mail til TubaBjørn så kommer navnet på lista!

Kjekt å se hvordan VT-korpset vokser etter hvert, ikke sant ?

For de som vil vite litt mer om Rauland og det stedet VT arrangeres......gå hit: 

http://www.raulandsakademiet.no/index.htm

 

1

Bergflødt

Trygve

Klarinett

Lier Janitsjar

2

Caspersen

Morten

Tuba / C

Stathelle Musikkorps

3

Eikåsen

Roar

Tuba / Eb

Vest-Telemark Musikkorps

4

Eriksen

Yvonne

Sax/alt

Stathelle MK

5

Fjeldheim

Georg

Trombone

Lier Janitsjar

6

Grorud

Bjørn

Sax / tenor

Lier Janitsjar

7

Grønvold

Inger H.

Sax / tenor

Suoni's Salongorkester

8

Gulbrandsen

Liv

Klarinett/bass

Lier Janitsjar

9

Halvorsen

Toralf

Kornett

Porsgunn Janitsjar Orkester

10

Hauen

Ellen Irene

Walthorn

?

11

Heidenstrøm

Maj-Brit B.

Klarinett

Skien Ungdomskorps

12

Herdlevær

Kari Cleveland

Waldhorn

Sande MK

13

Hillestad

Kirstin

Klarinett

Lier Janitsjar

14

Johansen

Roar

Slagverk

Ringerike Janitsjar

15

Johansson

Elisabeth

Trompet

Suoni's Salongorkester

16

Jupskås

Astri

Fløyte

Freelance

17

Klingenberg

Øyvind

Kretskonsulent

NMF-Telemark

18

Knudsen

Gunnar E.

Sax / alt

Grimstad Musikkorps

19

Kvaleid

Morten

Baryton

Grenland Brass

20

Mittag

Terje

Klarinett/Eb/Bb/fagott

Porsgrunn Janitsjar Orkester

21

Molid

Arild

Slagverk

Stathelle Musikkorps

22

Morsund

Lisbeth

Klarinett

Lier Janitsjar

23

Nilsen

Stein

Tuba / B (G-nøkkel)

Brevik Musikkorps

24

Nyerrød

Kari K.

Baryton

Lier Janitsjar

25

Nyhus

Torstein

Trompet

Vest-Telemark Musikkorps

26

Røed

Mai-Lis

Klarinett / Bb+Eb

Lier Janitsjar

27

Selstø

Liv Kari H.

Trompet

Vest-Telemark Musikkorps

28

Siljan

Frank

Fløyte

Stathelle Musikkorps

29

Simonsen

Svein Åge

Baryton

Stathelle Musikkorps

30

Skeide

Synnøve

Walthorn

Drammens Jerns Musikkorps

31

Solvang

Bjørn

Tuba / Eb

Vest-Telemark Musikkorps

32

Strand

Øyvind

DIRIGENT

Skien

33

Syvertsen

Per Lie

Tuba/C

Lier Janitsjar

34

Thorsen

Morten

Baryton

Grimstad Musikkorps

35

Thorsrud

Knut Arild

Baryton

Lier Janitsjar

36

Ødegård

Elin

Walthorn

Lier Janitsjar

37

Øya

Jon Reidar

Baryton

Porsgrunn Janitsjarorkester